| Levertijd | 150 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |
| Levertijd | 150 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |
| FrameMaterial | Hoogwaardig staal |
|---|---|
| Productnaam | Heat Soak Furnace voor gehard glas |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, bescherming tegen oververhitting |
| Maximale glasgrootte | 2200 x 1200 mm |
| Minglasdikte | 2 mm |
| FrameMaterial | Hoogwaardig staal |
|---|---|
| Productnaam | Geïntegreerde machine voor het automatisch oprollen van kabels en het reinigen van rollenbanen |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, bescherming tegen oververhitting |
| Maximale glasgrootte | 2500 x 3600 mm |
| Minglasdikte | 3 mm |
| FrameMaterial | Hoogwaardig staal |
|---|---|
| Productnaam | Heat Soak Furnace voor gehard glas |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, bescherming tegen oververhitting |
| Maximale glasgrootte | 2000 x 2000 mm |
| Minglasdikte | 2 mm |
| Levertijd | 150 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |
| Levertijd | 120 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |
| Productnaam | Horizontale Glaswasmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Machineafmeting | 5850mm* (breedte) 3000mm* (hoogte) 3500mm |
| After-sales service verleend | Onderhouds- en reparatieservice op locatie |
| Productnaam | 9 het Glas Scherpende Machine van de motoren Rechte Lijn |
|---|---|
| Sollicitatie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Machineafmeting | 7400*100*2500mm |
| After-sales service verleend | Onderhouds- en reparatieservice op locatie |