| Productnaam | Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Productnaam | Kwarts keramische rol |
|---|---|
| Sollicitatie | Glazen temperoven |
| Materiaal | Silica ≥ 99,8% |
| Maat | Eisen van de klant |
| Productnaam | Fused Silica keramische rollen |
|---|---|
| Sollicitatie | Machine voor het tempereren van glas |
| grondstof | Kiezelzuur 99,8% |
| Bulkdichtheid | >1,98 (g/cm3) |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Productnaam | De kabel van Kevlararamid |
|---|---|
| Sollicitatie | Glazen temperoven |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | kan worden aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 10mm*4mm |