| Productnaam | ondersteunende wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas Scherpende machine, DGU-machine, Isolerende machine |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | Rood steunwiel 45*12*H32 |
| Maat | Wiel 50*20*105 van de Tennon het Rode steun |
| Productnaam | ondersteunende wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas Scherpende machine, DGU-machine, Isolerende machine |
| Materiaal | Polyurethaan met Aluminiumkern |
| Maat | Rood steunwiel 45*12*H32 |
| Maat | Wiel 50*35*12Hole van de Tennon het Rode steun |
| Productnaam | ondersteunende wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas Scherpende machine, DGU-machine, Isolerende machine |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | Rood steunwiel 45*12*H32 |
| Maat | Wiel 50*20*105 van de Tennon het Rode steun |
| Productnaam | gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | PU |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Balwielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |