| Dikte | 220mm |
|---|---|
| gewicht | 50 kg |
| Materiaal | Rubber |
| Oppervlakteafwerking | Zacht |
| Raamwerk | Textiel |
| Dikte | 220mm |
|---|---|
| gewicht | 50 kg |
| Materiaal | Rubber |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroom | 60W |
| Stroom | 60W |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Standaard | ISO 9001 2008 |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Materiaal | Rubber |
| Aangepast | Ja |
|---|---|
| FDA | Schommel |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroom | 60W |
| verpakking | Plastic verpakking |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepast | Ja |
| gewrichtstype | gevulcaniseerd |
| Materiaal | Rubber |
| Machinecapaciteit | Aanpasbaar |
| Productnaam | gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | PU |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Balwielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Universele wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D30mm* M14mm*90mm |
| Maat | Aangepast |