| Stroom | 60W |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Standaard | ISO 9001 2008 |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte | 220mm |
|---|---|
| gewicht | 50 kg |
| Materiaal | Rubber |
| Oppervlakteafwerking | Zacht |
| Raamwerk | Textiel |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepast | Ja |
| gewrichtstype | gevulcaniseerd |
| Materiaal | Rubber |
| Machinecapaciteit | Aanpasbaar |
| Dikte | 220mm |
|---|---|
| gewicht | 50 kg |
| Materiaal | Rubber |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroom | 60W |
| Aangepast | Ja |
|---|---|
| FDA | Schommel |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroom | 60W |
| verpakking | Plastic verpakking |