| Power | 60W |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Standard | ISO 9001 2008 |
| Temperature Range | -20°C To 80°C |
| Material | Rubber |
| Thickness | 2-20mm |
|---|---|
| Weight | 50 KG |
| Material | Rubber |
| Surface Finish | Smooth |
| Framework | Textile |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized | Yes |
| Joint Type | Vulcanized |
| Material | Rubber |
| Machinery Capacity | Customizable |
| Thickness | 2-20mm |
|---|---|
| Weight | 50 KG |
| Material | Rubber |
| Warranty | 1 Year |
| Power | 60W |
| Customized | Yes |
|---|---|
| Fda | Food |
| Warranty | 1 Year |
| Power | 60W |
| Packing | Plastic Packaging |