| Afdichtingsmethode | Verzegelbare hitte |
|---|---|
| Dikte | 0,001 mm |
| Chemische weerstand | Bestand tegen de meeste harsen en oplosmiddelen |
| Recyclebaar | Nee |
| Breedte | 1,7 meter tot 3,0 meter |
| Productnaam | Vacuümzakfilm |
|---|---|
| Materiaal | Composiet nylonfilm |
| Breedte | 3000 mm |
| Sollicitatie | Gelaagd glas |
| Verpakking Details | Rollen |
| Productnaam | Vacuümzakfolie voor gelaagd glas |
|---|---|
| Filmbreedte | 1650 mm, 2100 mm, 2300 mm, 2500 mm, 2700 mm, 3000 mm |
| Rollengte | 200 meter |
| Filmdikte | 100 µm (0,1 mm) |
| Smeltpunt | 220℃ (428°F) |
| Productnaam | Vacuümzakfolie voor gelaagd glas |
|---|---|
| Filmbreedte | 1650 mm, 2100 mm, 2300 mm, 2500 mm, 2700 mm, 3000 mm |
| Rollengte | 200 meter |
| Filmdikte | 10 µm (0,001 mm) |
| Smeltpunt | 220℃ (428°F) |
| Afdichtingsmethode | Verzegelbare hitte |
|---|---|
| Dikte | 0,001 mm |
| Chemische weerstand | Bestand tegen de meeste harsen en oplosmiddelen |
| Recyclebaar | Nee |
| Breedte | 1,7 meter tot 3,0 meter |
| Afdichtingsmethode | Verzegelbare hitte |
|---|---|
| Dikte | 0,001 mm |
| Chemische weerstand | Bestand tegen de meeste harsen en oplosmiddelen |
| Recyclebaar | Nee |
| Breedte | 1,7 meter tot 3,0 meter |
| Productnaam | Vacuümzakfilm |
|---|---|
| Sollicitatie | Gelaagd glas stofzuigen |
| Materiaal | Composiet nylonfilm |
| Breedte | 1700 mm, 2200 mm, 2400 mm, 3000 mm |
| Verpakking Details | Rollen |