| Productnaam | De rolkoker van de glas Aanmakende oven |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | de kevlar koker van de aramidvezel |
| Diameter | 36 mm |
| Maat | Aangepast |
| Scheurweerstand | Hoog |
|---|---|
| Specificatie | 50M rol |
| Materiaal | Kevlar |
| Kleur | geel |
| Diameter | 46 mm |
| Productnaam | De rolkoker van de glas Aanmakende oven |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | de kevlar koker van de aramidvezel |
| Diameter | 25 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De rolkoker van de glas Aanmakende oven |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | de kevlar koker van de aramidvezel |
| Diameter | 36 mm |
| Maat | Aangepast |
| Materiaal | Kevlar |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel en gemakkelijk te verplaatsen |
| Comfort | Lichtgewicht en ademend |
| Diameter | 76 mm |
| Scheurweerstand | Hoog |
| Materiaal | Kevlar |
|---|---|
| Specificatie | 50M rol |
| Flexibiliteit | Flexibel en gemakkelijk te verplaatsen |
| Comfort | Lichtgewicht en ademend |
| Certificeringen | Voldoet aan ANSI- en EN388-normen |