| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Staal |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Tam glas temperoven Finland |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | tamglass oven finland |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Staal |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Productnaam | Verwarmingselementen |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Legering |
| Maat | Aangepast |
| Verpakking Details | houten kist |
| Productnaam | Verwarmingselementen |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Legering |
| Maat | Aangepast |
| Verpakking Details | houten kist |