| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| FrameMaterial | Hoogwaardig staal |
|---|---|
| Productnaam | Heat Soak Furnace voor gehard glas |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, bescherming tegen oververhitting |
| Maximale glasgrootte | 2200 x 1200 mm |
| Minglasdikte | 2 mm |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | aangepaste 14,2 kW, 16,4 kW, 19,68 kW, 8,4 kW enz. |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |