| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 12 mm * 4 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Verwarmingselementen |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Legering |
| Maat | Aangepast |
| Verpakking Details | houten kist |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Staal |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | industriële elektrische ovenoven |
| Productnaam | De rolkoker van de glas Aanmakende oven |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | de kevlar koker van de aramidvezel |
| Diameter | 36 mm |
| Maat | Aangepast |
| Levertijd | 150 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |
| Levertijd | 150 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |
| Productnaam | universele gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D25mm* M10mm*85mm |
| Maat | Aangepast |
| Materiaal | Kevlar (aramidevezel) |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Gematigd |
| Bouw | Gevlochten of gedraaid |
| Hittebestendigheid | Tot 450°C (842°F) |
| Toepassingen | Maritiem, industrieel hijsen, veiligheidslijnen, militair |
| Levertijd | 150 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |
| Levertijd | 120 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10 sets |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | VIBRAN |