| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 12mm*4mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Θερμοσίφωνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | φούρνος σκλήρυνσης γυαλιού για θέρμανση γυαλιού |
| Υλικό | Κράμα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη θήκη |
| Όνομα προϊόντος | Θερμοσίφωνες σπειροειδές πηνίο θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | φούρνος σκλήρυνσης γυαλιού για θέρμανση γυαλιού |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | βιομηχανικός ηλεκτρικός φούρνος |
| Όνομα προϊόντος | Μετριάζοντας μανίκι κυλίνδρων φούρνων γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | kevlar μανίκι ινών aramid |
| Διάμετρος | 36 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρόνος παράδοσης | 150 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 σετ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | VIBRAN |
| Χρόνος παράδοσης | 150 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 σετ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | VIBRAN |
| Όνομα προϊόντος | καθολικές ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D25mm* M10mm*85mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Kevlar (ίνα αραμιδίου) |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Μέτριος |
| Κατασκευή | Πλεκτό ή στριμμένο |
| Αντοχή στη θερμότητα | Έως 450°C (842°F) |
| Εφαρμογές | Ναυτιλία, βιομηχανική ανύψωση, γραμμές ασφαλείας, στρατιωτικοί |
| Χρόνος παράδοσης | 150 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 σετ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | VIBRAN |
| Χρόνος παράδοσης | 120 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 σετ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | VIBRAN |