| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Ναί |
| τύπος κοινού | βουλκανισμένος |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Χωρητικότητα μηχανημάτων | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος | 220mm |
|---|---|
| βάρος | 50 κιλά |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λείος |
| Πλαίσιο | Υφασμα |
| Πάχος | 220mm |
|---|---|
| βάρος | 50 κιλά |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξουσία | 60W |
| Προσαρμοσμένο | Ναί |
|---|---|
| Υγεία και Φαρμακευτικά Προϊόντα | Τροφή |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξουσία | 60W |
| συσκευασία | Πλαστική συσκευασία |
| Εξουσία | 60W |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πρότυπο | ISO 9001 2008 |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Υλικό | Καουτσούκ |