| Όνομα προϊόντος | 9 ακονίζοντας μηχανή γυαλιού ευθειών γραμμών μηχανών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Διάσταση μηχανής | 7400*100*2500mm |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Επιτόπια συντήρηση και επισκευή |
| Όνομα προϊόντος | Εξυπηρετήστε τις ρόδες |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | PU |
| Μέγεθος | D38mm* M8*100mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | ενισχυτικές ρόδες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ακονίζοντας μηχανή γυαλιού, μηχανή DGU, μονώνοντας μηχανή |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | Κόκκινη ρόδα 45*12*H32 υποστήριξης |
| Μέγεθος | Κόκκινη ρόδα 50*20*105 υποστήριξης Tennon |
| Όνομα προϊόντος | ενισχυτικές ρόδες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ακονίζοντας μηχανή γυαλιού, μηχανή DGU, μονώνοντας μηχανή |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | Κόκκινη ρόδα 45*12*H32 υποστήριξης |
| Μέγεθος | Κόκκινη ρόδα 50*20*105 υποστήριξης Tennon |
| Όνομα προϊόντος | Οριζόντιο πλυντήριο γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Διάσταση μηχανής | 5850mm* (πλάτος) 3000mm* (ύψος) 3500mm |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Επιτόπια συντήρηση και επισκευή |
| Όνομα προϊόντος | ενισχυτικές ρόδες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ακονίζοντας μηχανή γυαλιού, μηχανή DGU, μονώνοντας μηχανή |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο με τον πυρήνα αλουμινίου |
| Μέγεθος | Κόκκινη ρόδα 45*12*H32 υποστήριξης |
| Μέγεθος | Κόκκινη ρόδα 50*35*12Hole υποστήριξης Tennon |
| Όνομα προϊόντος | Κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |
| Αντοχή συμπίεσης | ≥ 60 (MPa) |
|---|---|
| Πυκνότητα | 500-550kg/m3 |
| Χαρακτηριστικό | Εξαιρετική αντοχή σε θερμικά σοκ |
| Ονομαστική διαμέτρου | M10 |
| Ρολάρια από καουτσούκ | τραπέζι φόρτωσης |
| Όνομα προϊόντος | Κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |
| Όνομα προϊόντος | Κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |