| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | ZM9325 |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0.7~7m/min |
| Ελάχιστο μέγεθος γυαλιού | 50 mm × 50 mm |
| Περιοχή πάχους γυαλιού | 3 mm ~ 25 mm |
| Δύναμη | 19.75kw |
| Συνολικές διαστάσεις | 7000 mm × 1000 mm × 2500 mm |
| Βάρος της μηχανής | 3000 κιλά |
| Στρίψιμο μέγιστης διαστάσεως | 2 χιλιοστά |
| Μέγιστη άλεση κάτω | 3 χιλιοστά |
| Μηχανή ισχύος | Jinlong/Xingdnogya/Mingliang |
| Τετάρτη | 380V 50HZ (προσαρμόσιμο) |