| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | ZM9325 |
| Voedingssnelheid | 0.7~7m/min |
| Minimale grootte van het glas | 50 mm × 50 mm |
| Glasdiktebereik | 3 mm tot 25 mm |
| Kracht | 19.75kw |
| Algemene afmetingen | 7000 mm × 1000 mm × 2500 mm |
| Gewicht van de machine | 3000 kg |
| Max-schamfer slijpen | 2 mm |
| Maximaal bodemmalen | 3 mm |
| Motor met een vermogen | Jinlong/Xingdnogya/Mingliang |
| Spanning | 380V 50HZ (aanpasbaar) |