| Parameter Beschrijving | Specificaties |
|---|---|
| Bereik Verwerkte Rollerbaanlengte | 2400 - 3300 mm |
| Bereik Verwerkte Rollerbaandiameter | Ø35 - Ø120 mm |
| Reinigingssnelheid Keramische Rollerbaan | 80s - 130s |
| Touwwikkel Snelheid | 70s - 100s (behalve wanneer volledig opgewonden) |
| Touwwikkel Afstand | 8 - 50 mm |
| Totaal Energieverbruik | 2KW (afhankelijk van specifiek ontwerp) |
| Voeding | 220V 50Hz |
| Machine Gewicht | Ongeveer 600KG (afhankelijk van specifiek ontwerp) |
| Totale Afmetingen | Ongeveer: 3700 * 780 * 900 mm (L * B * H) |