| Productnaam | Fused Silica keramische rollen |
|---|---|
| Sollicitatie | Machine voor het tempereren van glas |
| grondstof | Kiezelzuur 99,8% |
| Bulkdichtheid | >1,98 (g/cm3) |
| Schijnbare porositeit | 7-11 (%) |
| Productnaam | Glas-diamanten kernboorstuk |
|---|---|
| Diameter | 4 ~ 200 mm |
| Lengte | 75 mm of 95 mm |
| Sollicitatie | Strippen en boren van glasgaten |
| Materiaal | diamant zand |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Verwarmingselementen met spiraalspiraal |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | tamglass oven finland |
| Productnaam | Kwarts keramische rol |
|---|---|
| Sollicitatie | Glazen temperoven |
| Materiaal | Silica ≥ 99,8% |
| Maat | Eisen van de klant |
| Certificaat | CE, RoHS |