| Όνομα προϊόντος | Κεραμικοί κύλινδροι Fused Silica |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή κλιβάνου σκλήρυνσης γυαλιού |
| πρώτη ύλη | Πυρίτιο 99,8% |
| Χύδην πυκνότητα | >1,98 (g/cm3) |
| Φαινόμενο πορώδες | 7-11 (%) |
| Όνομα προϊόντος | Βρυκότρυπα από γυάλινο διαμάντι |
|---|---|
| Διάμετρος | 4~200mm |
| Μήκος | 75mm ή 95mm |
| Εφαρμογή | Απογύμνωση και διάνοιξη οπών γυαλιού |
| Υλικό | άμμο διαμαντιών |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5mm*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Θερμοσίφωνες σπειροειδές πηνίο θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | φούρνος σκλήρυνσης γυαλιού για θέρμανση γυαλιού |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | φούρνος tamglass Φινλανδία |
| Όνομα προϊόντος | Κεραμικός κύλινδρος Quartz |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κλίβανος σκλήρυνσης γυαλιού |
| Υλικό | Πυρίτιο ≥ 99,8% |
| Μέγεθος | Απαιτήσεις πελατών |
| Πιστοποιητικό | CE, RoHS |