| Υλικό | Kevlar |
|---|---|
| Ευκαμψία | Ευέλικτο και εύκολο στη μετακίνηση |
| Ανεση | Ελαφρύ και Αναπνευστικό |
| Διάμετρος | 76mm |
| Αντίσταση στο δάκρυ | Ψηλά |
| Υλικό | Kevlar |
|---|---|
| Προσδιορισμός | Ρολό 50M |
| Ευκαμψία | Ευέλικτο και εύκολο στη μετακίνηση |
| Ανεση | Ελαφρύ και Αναπνευστικό |
| Πιστοποιήσεις | Πληροί τα πρότυπα ANSI και EN388 |
| Αντίσταση στο δάκρυ | Ψηλά |
|---|---|
| Προσδιορισμός | Ρολό 50M |
| Υλικό | Kevlar |
| Χρώμα | κίτρινος |
| Διάμετρος | 46 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Μετριάζοντας μανίκι κυλίνδρων φούρνων γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | kevlar μανίκι ινών aramid |
| Διάμετρος | 36 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Μετριάζοντας μανίκι κυλίνδρων φούρνων γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | kevlar μανίκι ινών aramid |
| Διάμετρος | 25 mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Μετριάζοντας μανίκι κυλίνδρων φούρνων γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | kevlar μανίκι ινών aramid |
| Διάμετρος | 36 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5mm*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Σχοινιά Kevlar Aramid |
|---|---|
| Κομποτεκτικότητα | εύκολος |
| Τέντωμα | Χαμηλός |
| Αντοχή στο νερό | Ψηλά |
| Αντοχή στη θερμότητα | Έως 500°F |