| Σχήμα | Διάμετρο (mm) | Δάχος (mm) |
|---|---|---|
| 8 x 3 | 8 | 3 |
| 8 x 4 | 8 | 4 |
| 10 x 3 | 10 | 3 |
| 10 x 4 | 10 | 4 |
| 10 x 5 | 10 | 5 |
| 12 x 3 | 12 | 3 |
| 12 επί 3.5 | 12 | 3.5 |
| 12 x 4 | 12 | 4 |
| 12 επί 4.5 | 12 | 4.5 |
| 12 x 5 | 12 | 5 |
| 12 επί 5.5 | 12 | 5.5 |
| 13 x 2 | 13 | 2 |
| 13 x 3 | 13 | 3 |
| 13 επί 3.5 | 13 | 3.5 |
| Σχήμα | Διάμετρο (mm) | Δάχος (mm) |
|---|---|---|
| 4 x 4 | 4 | 4 |
| 5 x 5 | 5 | 5 |
| 5.5 x 5.5 | 5.5 | 5.5 |
| 6 x 6 | 6 | 6 |
| 8 x 8 | 8 | 8 |
| 10 x 10 | 10 | 10 |
| 12 x 12 | 12 | 12 |
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | 100% Kevlar Αραμιδική ίνα |
| Συνεχή θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C ~ 260°C |
| Σύντομη κορυφαία θερμοκρασία | Μέχρι 300°C |
| Περιοχή διαμέτρου | 2 mm - 20 mm (προσαρμόζεται) |
| Τυπικό μήκος | 250m/roll, 500m/roll (Διαθέσιμα μήκη προσαρμοσμένα) |
| Χρώμα | Τυπικό: Κίτρινο (Παρασκευασμένα χρώματα για τις χονδρικές παραγγελίες) |
| Δομή πλέξης | 8 ή 12 νήματα (προσαρμόσιμα) |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 2800 N/mm2 |
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση | ≤ 3,5% |
| Αντίσταση στην φθορά | Εξαιρετική (Περνάει 5000+ ώρες δοκιμών τριβής) |
| Χημική αντοχή | Αντιστέκεται σε οξέα, αλκαλικά και κοινά βιομηχανικά διαλύτες |