| Πάχος | 220mm |
|---|---|
| βάρος | 50 κιλά |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λείος |
| Πλαίσιο | Υφασμα |
| Πάχος | 220mm |
|---|---|
| βάρος | 50 κιλά |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξουσία | 60W |
| Εξουσία | 60W |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πρότυπο | ISO 9001 2008 |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Προσαρμοσμένο | Ναί |
|---|---|
| Υγεία και Φαρμακευτικά Προϊόντα | Τροφή |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξουσία | 60W |
| συσκευασία | Πλαστική συσκευασία |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Ναί |
| τύπος κοινού | βουλκανισμένος |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Χωρητικότητα μηχανημάτων | Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | PU |
| Μέγεθος | D38mm* M8*100mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D38mm* M8*100mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D38mm* M8*100mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Ρόδες σφαιρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D38mm* M8*100mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Καθολικοί τροχοί |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D30mm* M14mm*90mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |