| Χρόνος παράδοσης | 150 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 σετ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | VIBRAN |
| Χρόνος παράδοσης | 150 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 σετ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | VIBRAN |
| FrameMaterial | Χάλυβας υψηλής ποιότητας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Φούρνος θερμότητας για σκληρυμένο γυαλί |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Στάση έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερθέρμανσης |
| Maxglassize | 2200 x 1200 χλστ |
| Minglassthness | 2 mm |
| FrameMaterial | Χάλυβας υψηλής ποιότητας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο μηχάνημα αυτόματης περιέλιξης σχοινιού και καθαρισμού τροχιάς κυλίνδρων |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Στάση έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερθέρμανσης |
| Maxglassize | 2500 x 3600 χλστ |
| Minglassthness | 3 χλστ |
| FrameMaterial | Χάλυβας υψηλής ποιότητας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Φούρνος θερμότητας για σκληρυμένο γυαλί |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Στάση έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερθέρμανσης |
| Maxglassize | 2000 x 2000 mm |
| Minglassthness | 2mm |
| Χρόνος παράδοσης | 150 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 σετ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | VIBRAN |
| Χρόνος παράδοσης | 120 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 σετ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | VIBRAN |
| Όνομα προϊόντος | Οριζόντιο πλυντήριο γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Διάσταση μηχανής | 5850mm* (πλάτος) 3000mm* (ύψος) 3500mm |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Επιτόπια συντήρηση και επισκευή |
| Όνομα προϊόντος | 9 ακονίζοντας μηχανή γυαλιού ευθειών γραμμών μηχανών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Διάσταση μηχανής | 7400*100*2500mm |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Επιτόπια συντήρηση και επισκευή |