| Προσαρμοσμένο | Ναί |
|---|---|
| Υγεία και Φαρμακευτικά Προϊόντα | Τροφή |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξουσία | 60W |
| συσκευασία | Πλαστική συσκευασία |
| Πάχος | 220mm |
|---|---|
| βάρος | 50 κιλά |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λείος |
| Πλαίσιο | Υφασμα |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Ναί |
| τύπος κοινού | βουλκανισμένος |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Χωρητικότητα μηχανημάτων | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος | 220mm |
|---|---|
| βάρος | 50 κιλά |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξουσία | 60W |
| Όνομα προϊόντος | Καθολικοί τροχοί |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D30mm* M14mm*90mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Καθολικοί τροχοί |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D30mm* M14mm*90mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Κεραμικοί κύλινδροι Fused Silica |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή κλιβάνου σκλήρυνσης γυαλιού |
| πρώτη ύλη | Πυρίτιο 99,8% |
| Χύδην πυκνότητα | >1,98 (g/cm3) |
| Φαινόμενο πορώδες | 7-11 (%) |
| Όνομα προϊόντος | Καθολικοί τροχοί |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D30mm* M14mm*90mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | καθολικές ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D25mm* M10mm*85mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Κεραμικός κύλινδρος Quartz |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κλίβανος σκλήρυνσης γυαλιού |
| Υλικό | Πυρίτιο ≥ 99,8% |
| Μέγεθος | Απαιτήσεις πελατών |
| Πιστοποιητικό | CE, RoHS |