| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 12mm*4mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5mm*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί Aramid Kevlar |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κλίβανος σκλήρυνσης γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Προσδιορισμός | ρόλος 250M |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 10mm*4mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί Aramid Kevlar |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή γυαλιού Tamglass glasston μετριασμένη |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Προσδιορισμός | ρόλος 5.5mm*5.5mm*250M |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5mm*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5mm*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5mm*5.5mm, 6mm, 8mm, 10mm κ.λπ. |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Kevlar (ίνα αραμιδίου) |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Μέτριος |
| Κατασκευή | Πλεκτό ή στριμμένο |
| Αντοχή στη θερμότητα | Έως 450°C (842°F) |
| Εφαρμογές | Ναυτιλία, βιομηχανική ανύψωση, γραμμές ασφαλείας, στρατιωτικοί |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί Aramid Kevlar |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κλίβανος σκλήρυνσης γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Προσδιορισμός | ρόλος 250M |