| Μέθοδος Σφράγισης | Θερμότητα Sealable |
|---|---|
| Πάχος | 0,001 χιλιοστά |
| Χημική Αντίσταση | Ανθεκτικό στις περισσότερες ρητίνες και διαλύτες |
| Ανακυκλώσιμο | Οχι |
| Πλάτος | 1,7 μέτρα έως 3,0 μέτρα |
| Όνομα προϊόντος | Μεμβράνη Vacuum Bagging για Επικαλυμμένο Γυαλί |
|---|---|
| Πλάτος ταινίας | 1650mm, 2100mm, 2300mm, 2500mm, 2700mm, 3000mm |
| Μήκος ρολού | 200 μέτρα |
| Πάχος φιλμ | 100μm (0,1mm) |
| Σημείο Τήξης | 220℃ (428°F) |
| Όνομα προϊόντος | Ταινία συσκευασίας κενού |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετη μεμβράνη από νάιλον |
| Πλάτος | 3000 χλστ |
| Εφαρμογή | Πολυστρωματικό Γυαλί |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ρολό |
| Όνομα προϊόντος | Ταινία συσκευασίας κενού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική σκούπα από πλαστικοποιημένο γυαλί |
| Υλικό | Σύνθετη μεμβράνη από νάιλον |
| Πλάτος | 1700mm, 2200mm, 2400mm, 3000mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ρολό |
| Όνομα προϊόντος | Μεμβράνη Vacuum Bagging για Επικαλυμμένο Γυαλί |
|---|---|
| Πλάτος ταινίας | 1650mm, 2100mm, 2300mm, 2500mm, 2700mm, 3000mm |
| Μήκος ρολού | 200 μέτρα |
| Πάχος φιλμ | 10 μm (0,001 mm) |
| Σημείο Τήξης | 220℃ (428°F) |