| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 12 mm * 4 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De kabel van Kevlararamid |
|---|---|
| Sollicitatie | Glazen temperoven |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | kan worden aangepast |
| Specificatie | 250M Roll |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 10mm*4mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De kabel van Kevlararamid |
|---|---|
| Sollicitatie | Machine van het Tamglass glasston de aangemaakte glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | kan worden aangepast |
| Specificatie | 5.5mm*5.5mm*250M Roll |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm, 6mm, 8mm, 10mm enz. |
| Maat | Aangepast |
| Materiaal | Kevlar (aramidevezel) |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Gematigd |
| Bouw | Gevlochten of gedraaid |
| Hittebestendigheid | Tot 450°C (842°F) |
| Toepassingen | Maritiem, industrieel hijsen, veiligheidslijnen, militair |
| Productnaam | De kabel van Kevlararamid |
|---|---|
| Sollicitatie | Glazen temperoven |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | kan worden aangepast |
| Specificatie | 250M Roll |