| Productnaam | 9 het Glas Scherpende Machine van de motoren Rechte Lijn |
|---|---|
| Sollicitatie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Machineafmeting | 7400*100*2500mm |
| After-sales service verleend | Onderhouds- en reparatieservice op locatie |
| Productnaam | Cater Wheels |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | PU |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | ondersteunende wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas Scherpende machine, DGU-machine, Isolerende machine |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | Rood steunwiel 45*12*H32 |
| Maat | Wiel 50*20*105 van de Tennon het Rode steun |
| Productnaam | ondersteunende wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas Scherpende machine, DGU-machine, Isolerende machine |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | Rood steunwiel 45*12*H32 |
| Maat | Wiel 50*20*105 van de Tennon het Rode steun |
| Productnaam | Horizontale Glaswasmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Machineafmeting | 5850mm* (breedte) 3000mm* (hoogte) 3500mm |
| After-sales service verleend | Onderhouds- en reparatieservice op locatie |
| Productnaam | ondersteunende wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas Scherpende machine, DGU-machine, Isolerende machine |
| Materiaal | Polyurethaan met Aluminiumkern |
| Maat | Rood steunwiel 45*12*H32 |
| Maat | Wiel 50*35*12Hole van de Tennon het Rode steun |
| Productnaam | Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |
| Compressie sterkte | ≥ 60(MPa) |
|---|---|
| Dikte | 500-550kg/m3 |
| Functie | Uitstekende weerstand tegen thermische schokken |
| Nominale diameter | M10 |
| van rubberen rollen | laadtafel |
| Productnaam | Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |
| Productnaam | Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |