| Productnaam | Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5*5.5mm |
| Maat | Aangepast |