| Product Name | Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Application | Glass & Ceramic Tile Drilling Holes |
| Material | Diamond Powder, Steel |
| Diameter | 3-200mm |
| Length | 75mm, 95mm, Other Sizes Can Be Customized |
| Product Name | Glass Tempering Furnace Roller Rope |
|---|---|
| Application | Tempered Glass Machine Rollers |
| Material | Kevlar Aramid Fiber |
| Size | 5.5*5.5mm |
| Size | Customized |