| Aangepast | Ja |
|---|---|
| FDA | Schommel |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroom | 60W |
| verpakking | Plastic verpakking |
| Dikte | 220mm |
|---|---|
| gewicht | 50 kg |
| Materiaal | Rubber |
| Oppervlakteafwerking | Zacht |
| Raamwerk | Textiel |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepast | Ja |
| gewrichtstype | gevulcaniseerd |
| Materiaal | Rubber |
| Machinecapaciteit | Aanpasbaar |
| Dikte | 220mm |
|---|---|
| gewicht | 50 kg |
| Materiaal | Rubber |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroom | 60W |
| Productnaam | Universele wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D30mm* M14mm*90mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Universele wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D30mm* M14mm*90mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Fused Silica keramische rollen |
|---|---|
| Sollicitatie | Machine voor het tempereren van glas |
| grondstof | Kiezelzuur 99,8% |
| Bulkdichtheid | >1,98 (g/cm3) |
| Schijnbare porositeit | 7-11 (%) |
| Productnaam | Universele wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D30mm* M14mm*90mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | universele gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D25mm* M10mm*85mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Kwarts keramische rol |
|---|---|
| Sollicitatie | Glazen temperoven |
| Materiaal | Silica ≥ 99,8% |
| Maat | Eisen van de klant |
| Certificaat | CE, RoHS |