| Parameter | Details |
|---|---|
| Compatibele apparatuur | Tamglass serie glas temperovens |
| Hoofdmateriaal | Fenolhars / Glasvezelversterkt nylon |
| Materiaal wielframe | Gegalvaniseerd stalen constructie |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C ~ 280°C |
| Belastbaarheid per wiel | ≥400kg |
| Zwenkhoek | 360° onbelemmerde rotatie |
| Installatiemethode | Originele gat aanpassing (directe boutbevestiging) |
| Oppervlakte-eigenschappen | Slijtvast, antislip, oliebestendig, chemisch bestendig |
| Uiterlijke kleur | Zwart |
| Productnaam | UNIVERSEEL ZWENKWIEL |
|---|---|
| Wieldiameter | 25mm |
| Schroefdraaddiameter | 10mm |
| Schroeflengte | 85mm |