| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Συμβατός Εξοπλισμός | Φούρνοι σκλήρυνσης γυαλιού σειράς Tamglass |
| Υλικό Κύριου Σώματος | Φαινολική ρητίνη / Νάιλον ενισχυμένο με υαλοΐνες |
| Υλικό Πλαισίου Τροχού | Γαλβανισμένη χαλύβδινη κατασκευή |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20°C ~ 280°C |
| Ικανότητα Φόρτωσης Ενιαίου Τροχού | ≥400kg |
| Γωνία Περιστροφής | 360° απεριόριστη περιστροφή |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Προσαρμογή αρχικής οπής (άμεση στερέωση με βίδα) |
| Ιδιότητες Επιφάνειας | Ανθεκτικό στη φθορά, αντιολισθητικό, ανθεκτικό στο λάδι, ανθεκτικό στα χημικά |
| Χρώμα Εμφάνισης | Μαύρο |
| Όνομα Προϊόντος | ΚΑΘΟΛΙΚΟΣ ΤΡΟΧΟΣ |
|---|---|
| Διάμετρος Τροχού | 25mm |
| Διάμετρος βιδωτής ράβδου | 10mm |
| Μήκος βίδας | 85mm |