| Modelnummer | zwenkwielen |
| Materiaal | Polyolefine, Polypropyleen |
| Stijl | Aangepast |
| Aangepaste Ondersteuning | OEM |
| Plaats van Herkomst | China |
| Deel van Kunststof | PU; PP |
| Gewicht | 0,16 Kg |
| Conditie | Nieuw |
| Productnaam | UNIVERSEEL ZWENKWiel |
| Wielbreedte | 14mm |
| Diameter | 38mm |
| Schroeflengte | 30mm |