| Parameter Description | Specifications |
|---|---|
| Processed Roller Track Length Range | 2400 - 3300mm |
| Processed Roller Track Diameter Range | Ø35 - Ø120mm |
| Ceramic Roller Track Cleaning Speed | 80s - 130s |
| Rope Winding Speed | 70s - 100s (except when fully wound) |
| Rope Winding Spacing | 8 - 50mm |
| Total Power Consumption | 2KW (subject to specific design) |
| Power Supply | 220V 50Hz |
| Machine Weight | Approximately 600KG (subject to specific design) |
| Overall Dimensions | Approximately: 3700 * 780 * 900mm (L * W * H) |