| Productnaam | Verwarmingselementen |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Staal |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | tamglass oven finland |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 10*4mm |
| Maat | Aangepast |
| Materiaal | Kevlar-aramide touwen |
|---|---|
| Knoopbaarheid | eenvoudig |
| Strek | Laag |
| Waterbestendigheid | Hoog |
| Hittebestendigheid | Tot 500°F |
| Wateropname | Laag |
|---|---|
| Materiaal | Kevlar Aramid |
| Smeltpunt | 500 ° C |
| Diameter | 3 mm |
| Lengte | 100ft |
| Productnaam | Universele wielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D30mm* M14mm*90mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | PU |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | gietmachinewielen |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Afdichtingsmethode | Verzegelbare hitte |
|---|---|
| Dikte | 0,001 mm |
| Chemische weerstand | Bestand tegen de meeste harsen en oplosmiddelen |
| Recyclebaar | Nee |
| Breedte | 1,7 meter tot 3,0 meter |