| Όνομα προϊόντος | Θερμοσίφωνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | φούρνος σκλήρυνσης γυαλιού για θέρμανση γυαλιού |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | φούρνος tamglass Φινλανδία |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 10*4mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Σχοινιά Kevlar Aramid |
|---|---|
| Κομποτεκτικότητα | εύκολος |
| Τέντωμα | Χαμηλός |
| Αντοχή στο νερό | Ψηλά |
| Αντοχή στη θερμότητα | Έως 500°F |
| Απορρόφηση νερού | Χαμηλός |
|---|---|
| Υλικό | Kevlar Aramid |
| Σημείο Τήξης | 500 ° C |
| Διάμετρος | 3 χιλιοστά |
| Μήκος | 100 πόδια |
| Όνομα προϊόντος | Καθολικοί τροχοί |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D30mm* M14mm*90mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | PU |
| Μέγεθος | D38mm* M8*100mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος | D38mm* M8*100mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Σφράγισης | Θερμότητα Sealable |
|---|---|
| Πάχος | 0,001 χιλιοστά |
| Χημική Αντίσταση | Ανθεκτικό στις περισσότερες ρητίνες και διαλύτες |
| Ανακυκλώσιμο | Οχι |
| Πλάτος | 1,7 μέτρα έως 3,0 μέτρα |