| Είδος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | 100% Ίνα Αραμιδίου Kevlar |
| Συνεχής Θερμοκρασία Λειτουργίας | -50°C ~ 260°C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Βραχυπρόθεσμης Έκθεσης | Έως 300°C |
| Εύρος Διαμέτρου | 2mm - 20mm (Προσαρμόσιμο) |
| Τυπικό Μήκος | 250m/ρολό, 500m/ρολό (Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μήκη) |
| Χρώμα | Τυπικό: Κίτρινο (Προσαρμοσμένα χρώματα για μαζικές παραγγελίες) |
| Δομή Πλέξης | 8 κλώνων, 12 κλώνων (Προσαρμόσιμο) |
| Αντοχή σε Εφελκυσμό | ≥ 2800 N/mm² |
| Επιμήκυνση σε Θραύση | ≤ 3,5% |
| Αντοχή στη Φθορά | Εξαιρετική (Πέρασε 5000+ ώρες δοκιμής τριβής) |
| Χημική Αντοχή | Αντιστέκεται σε οξέα, αλκάλια και κοινούς βιομηχανικούς διαλύτες |
|
Επίπεδο Σχοινί Μέγεθος (Μπορεί να προσαρμοστεί) |
||
|
Μοντέλο |
Πλάτος (mm) |
Πάχος (mm) |
|
8 x 3 |
8 |
3 |
|
8 x 4 |
8 |
4 |
|
10 x 3 |
10 |
3 |
|
10 x 4 |
10 |
4 |
|
10 x 5 |
10 |
5 |
|
12 x 3 |
12 |
3 |
|
12 x 3.5 |
12 |
3.5 |
|
12 x 4 |
12 |
4 |
|
12 x 4.5 |
12 |
4.5 |
|
12 x 5 |
12 |
5 |
|
12 x 5.5 |
12 |
5.5 |
|
13 x 2 |
13 |
2 |
|
13 x 3 |
13 |
3 |
|
13 x 3.5 |
13 |
3.5 |
|
Τετράγωνο Σχοινί Μέγεθος (Μπορεί να προσαρμοστεί) |
||
|
Μοντέλο |
Πλάτος (mm) |
Πάχος (mm) |
|
4 x 4 |
4 |
4 |
|
5 x 5 |
5 |
5 |
|
5.5 x 5.5 |
5.5 |
5.5 |
|
6 x 6 |
6 |
6 |
|
8 x 8 |
8 |
8 |
|
10 x 10 |
10 |
10 |
|
12 x 12 |
12 |
12 |
|
Στρογγυλό Σχοινί Μέγεθος (Μπορεί να προσαρμοστεί) |
||
|
Διάμετρος 2mm |
Διάμετρος 3mm |
Διάμετρος 4mm |
|
Διάμετρος 5mm |
Διάμετρος 6mm |
Διάμετρος 8mm |
|
Διάμετρος 10mm |
Διάμετρος 12mm |
Διάμετρος 20mm |