| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | 100% Kevlar-aramidevezel |
| Continu werktemperatuur | -50 °C ~ 260 °C |
| Kortetermijnpiektemperatuur | Tot 300°C |
| Diameter Range | 2 mm - 20 mm (aanpasbaar) |
| Standaardlengte | 250 m/rol, 500 m/rol (op maat gemaakte lengtes beschikbaar) |
| Kleur | Standaard: geel (Aangepaste kleuren voor bulkbestellingen) |
| Gevechtsstructuur | 8 strengen, 12 strengen (aanpasbaar) |
| Treksterkte | ≥ 2800 N/mm2 |
| Verlenging bij breuk | ≤ 3,5% |
| Versletenheid | Uitstekend (voldoet aan 5000+ uur wrijvingstests) |
| Chemische weerstand | Weerstand tegen zuren, alkalis en veel voorkomende industriële oplosmiddelen |
|
VlakEen touw. Grootte (Kan aangepast worden) |
||
|
Model |
Breedte (mm) |
Dikte (mm) |
|
8 x 3 |
8 |
3 |
|
8 x 4 |
8 |
4 |
|
10 x 3 |
10 |
3 |
|
10 x 4 |
10 |
4 |
|
10 x 5 |
10 |
5 |
|
12 x 3 |
12 |
3 |
|
12 maal 3.5 |
12 |
3.5 |
|
12 x 4 |
12 |
4 |
|
12 maal 4.5 |
12 |
4.5 |
|
12 x 5 |
12 |
5 |
|
Twaalf maal vijf.5 |
12 |
5.5 |
|
13 x 2 |
13 |
2 |
|
13 x 3 |
13 |
3 |
|
13 keer 3.5 |
13 |
3.5 |
|
Vierkant Een touw. Grootte (Kan aangepast worden) |
||
|
Model |
Breedte (mm) |
Dikte (mm) |
|
4 x 4 |
4 |
4 |
|
5 x 5 |
5 |
5 |
|
5.5 x 5.5 |
5.5 |
5.5 |
|
6 x 6 |
6 |
6 |
|
8 x 8 |
8 |
8 |
|
10 x 10 |
10 |
10 |
|
12 x 12 |
12 |
12 |
|
RondEen touw. Grootte (Kan aangepast worden) |
||
|
Dia 2 mm |
Dia 3 mm |
Dia 4 mm |
|
Dia 5 mm |
Dia 6 mm |
Dia 8 mm |
|
Dia 10 mm |
Dia 12 mm |
Dia 20 mm |