| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 12 mm * 1,2 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De rolkoker van de glas Aanmakende oven |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | de kevlar koker van de aramidvezel |
| Diameter | 36 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 10mm*4mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De rolkoker van de glas Aanmakende oven |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | de kevlar koker van de aramidvezel |
| Diameter | 25 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De rolkoker van de glas Aanmakende oven |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | de kevlar koker van de aramidvezel |
| Diameter | 36 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De kabel van Kevlararamid |
|---|---|
| Sollicitatie | Glazen temperoven |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | kan worden aangepast |
| Specificatie | 250M Roll |