| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 12mm*1,2mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Μετριάζοντας μανίκι κυλίνδρων φούρνων γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | kevlar μανίκι ινών aramid |
| Διάμετρος | 36 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 10mm*4mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Μετριάζοντας μανίκι κυλίνδρων φούρνων γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | kevlar μανίκι ινών aramid |
| Διάμετρος | 25 mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Μετριάζοντας μανίκι κυλίνδρων φούρνων γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | kevlar μανίκι ινών aramid |
| Διάμετρος | 36 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί Aramid Kevlar |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κλίβανος σκλήρυνσης γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Προσδιορισμός | ρόλος 250M |