| Productnaam | Ingepast Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |
| Productnaam | Glaspolijstharswiel |
|---|---|
| Sollicitatie | Glasrandpolijst slijpen |
| Materiaal | Hars |
| Diameter | 150 mm, 130 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |
| Productnaam | Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |
| Productnaam | Ingepast Diamond Drill Bits |
|---|---|
| Sollicitatie | Glas & Keramische tegel Boorgaten |
| Materiaal | Diamantpoeder, staal |
| Diameter | 3-200 mm |
| Lengte | 75mm, 95mm, andere grootte kunnen worden aangepast |