| Όνομα προϊόντος | Περασμένα κλωστή κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |
| Όνομα προϊόντος | Ρουλέτα από ρητίνη γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γυαλιστερές άκρες γυαλιού Στρίβωση |
| Υλικό | Ρητίνη |
| Διάμετρος | 150mm, 130mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |
| Όνομα προϊόντος | Κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |
| Όνομα προϊόντος | Περασμένα κλωστή κομμάτια τρυπανιών διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες γυαλιού & κεραμικών κεραμιδιών |
| Υλικό | Σκόνη διαμαντιών, χάλυβας |
| Διάμετρος | 3-200mm |
| Μήκος | 75mm, 95mm, άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |