| Productnaam | Glassnijdenmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Leveringswerkingsgebied | Ladingslijst, Scherpe lijst, Brekende lijst. |
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Machineafmeting | 5,300*14,000*900mm |
| Productnaam | CNC Glassnijdenmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Leveringswerkingsgebied | Ladingslijst, Scherpe lijst, Brekende lijst. |
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Machineafmeting | 5,300*14,000*900mm |
| Productnaam | CNC Glassnijdenmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Leveringswerkingsgebied | Ladingslijst, Scherpe lijst, Brekende lijst. |
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Machineafmeting | 5,300*14,000*900mm |
| Productnaam | Cater Wheels |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | PU |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glas-diamanten kernboorstuk |
|---|---|
| Diameter | 4 ~ 200 mm |
| Lengte | 75 mm of 95 mm |
| Sollicitatie | Strippen en boren van glasgaten |
| Materiaal | diamant zand |
| Compressie sterkte | ≥ 60(MPa) |
|---|---|
| Dikte | 500-550kg/m3 |
| Functie | Uitstekende weerstand tegen thermische schokken |
| Nominale diameter | M10 |
| van rubberen rollen | laadtafel |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Verwarmingselementen |
|---|---|
| Sollicitatie | glastemperoven voor het verwarmen van glas |
| Materiaal | Legering |
| Maat | Aangepast |
| Verpakking Details | houten kist |