| Όνομα προϊόντος | Τέμνουσα μηχανή γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Πεδίο ανεφοδιασμού | Πίνακας φόρτωσης, τέμνων πίνακας, σπάζοντας πίνακας. |
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Διάσταση μηχανής | 5,300*14,000*900mm |
| Όνομα προϊόντος | CNC τέμνουσα μηχανή γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Πεδίο ανεφοδιασμού | Πίνακας φόρτωσης, τέμνων πίνακας, σπάζοντας πίνακας. |
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Διάσταση μηχανής | 5,300*14,000*900mm |
| Όνομα προϊόντος | CNC τέμνουσα μηχανή γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Πεδίο ανεφοδιασμού | Πίνακας φόρτωσης, τέμνων πίνακας, σπάζοντας πίνακας. |
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Διάσταση μηχανής | 5,300*14,000*900mm |
| Όνομα προϊόντος | Εξυπηρετήστε τις ρόδες |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | PU |
| Μέγεθος | D38mm* M8*100mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Βρυκότρυπα από γυάλινο διαμάντι |
|---|---|
| Διάμετρος | 4~200mm |
| Μήκος | 75mm ή 95mm |
| Εφαρμογή | Απογύμνωση και διάνοιξη οπών γυαλιού |
| Υλικό | άμμο διαμαντιών |
| Αντοχή συμπίεσης | ≥ 60 (MPa) |
|---|---|
| Πυκνότητα | 500-550kg/m3 |
| Χαρακτηριστικό | Εξαιρετική αντοχή σε θερμικά σοκ |
| Ονομαστική διαμέτρου | M10 |
| Ρολάρια από καουτσούκ | τραπέζι φόρτωσης |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Θερμοσίφωνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | φούρνος σκλήρυνσης γυαλιού για θέρμανση γυαλιού |
| Υλικό | Κράμα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη θήκη |