| Productnaam | CNC Glassnijdenmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Leveringswerkingsgebied | Ladingslijst, Scherpe lijst, Brekende lijst. |
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Machineafmeting | 5,300*14,000*900mm |
| Productnaam | Glassnijdenmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Leveringswerkingsgebied | Ladingslijst, Scherpe lijst, Brekende lijst. |
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Machineafmeting | 5,300*14,000*900mm |
| Productnaam | CNC Glassnijdenmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, |
| Leveringswerkingsgebied | Ladingslijst, Scherpe lijst, Brekende lijst. |
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Machineafmeting | 5,300*14,000*900mm |
| Productnaam | Cater Wheels |
|---|---|
| Sollicitatie | de machine aanmakende machine enz. van de glasboring |
| Materiaal | PU |
| Maat | D38mm* M8*100mm |
| Maat | Aangepast |