| Product Name | CNC Glass Cutting Machine |
|---|---|
| Application | Building Material Shops, Manufacturing Plant, |
| Supply Scope | Loading Table, Cutting Table, Breaking Table. |
| Voltage | 380V 50Hz |
| Machine Dimension | 5,300*14,000*900mm |
| Product Name | Glass Cutting Machine |
|---|---|
| Application | Building Material Shops, Manufacturing Plant, |
| Supply Scope | Loading Table, Cutting Table, Breaking Table. |
| Voltage | 380V 50Hz |
| Machine Dimension | 5,300*14,000*900mm |
| Product Name | CNC Glass Cutting Machine |
|---|---|
| Application | Building Material Shops, Manufacturing Plant, |
| Supply Scope | Loading Table, Cutting Table, Breaking Table. |
| Voltage | 380V 50Hz |
| Machine Dimension | 5,300*14,000*900mm |
| Product Name | Cater Wheels |
|---|---|
| Application | Glass Drilling Machine Tempering Machine Etc |
| Material | PU |
| Size | D38mm* M8*100mm |
| Size | Customized |