| Όνομα προϊόντος | CNC τέμνουσα μηχανή γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Πεδίο ανεφοδιασμού | Πίνακας φόρτωσης, τέμνων πίνακας, σπάζοντας πίνακας. |
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Διάσταση μηχανής | 5,300*14,000*900mm |
| Όνομα προϊόντος | Τέμνουσα μηχανή γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Πεδίο ανεφοδιασμού | Πίνακας φόρτωσης, τέμνων πίνακας, σπάζοντας πίνακας. |
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Διάσταση μηχανής | 5,300*14,000*900mm |
| Όνομα προϊόντος | CNC τέμνουσα μηχανή γυαλιού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, |
| Πεδίο ανεφοδιασμού | Πίνακας φόρτωσης, τέμνων πίνακας, σπάζοντας πίνακας. |
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Διάσταση μηχανής | 5,300*14,000*900mm |
| Όνομα προϊόντος | Εξυπηρετήστε τις ρόδες |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετριάζοντας μηχανή μηχανών διατρήσεων γυαλιού κ.λπ. |
| Υλικό | PU |
| Μέγεθος | D38mm* M8*100mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |