| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 10*4mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 5.5mm*5.5mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De kabel van Kevlararamid |
|---|---|
| Sollicitatie | Glazen temperoven |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | kan worden aangepast |
| Specificatie | 250M Roll |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Maat | 12 mm * 1,2 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glazen temperoven roltouw |
|---|---|
| Sollicitatie | machinerollen van gehard glas |
| Maat | 10*4mm |
| Maat | Aangepast |
| Materiaal | kevlar-aramidevezel |
| Wateropname | Laag |
|---|---|
| Materiaal | Kevlar Aramid |
| Smeltpunt | 500 ° C |
| Diameter | 3 mm |
| Lengte | 100ft |