| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 10*4mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 5.5mm*5.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί Aramid Kevlar |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κλίβανος σκλήρυνσης γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Προσδιορισμός | ρόλος 250M |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Μέγεθος | 12mm*1,2mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Σχοινί κυλινδρικού κλιβάνου γυαλιού Tempering |
|---|---|
| Εφαρμογή | κύλινδροι μηχανής σκληρυμένου γυαλιού |
| Μέγεθος | 10*4mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | ίνα αραμιδίου κεβλάρ |
| Απορρόφηση νερού | Χαμηλός |
|---|---|
| Υλικό | Kevlar Aramid |
| Σημείο Τήξης | 500 ° C |
| Διάμετρος | 3 χιλιοστά |
| Μήκος | 100 πόδια |